Ota yhteyttä

Huld on humaani ja rohkea

Tarjoamme asiakkaillemme teknologisia ratkaisuja, jotka kantavat turvallisesti huomiseen – ja sen yli.

Myynti

Kimmo Kaario

Business Unit Director
Space and Defence
+358 44 386 5550
kimmo.kaario@huld.io

Tuomas Martin

Business Unit Director
Digital Innovations
+358 40 711 6935
tuomas.martin@huld.io

Kosti Niemelä

Business Unit Director
Machines and Vehicles
+358 40 766 0654
kosti.niemela@huld.io

Timo Latvala

Business Unit Director
Intelligent Devices
+358 40 550 4414
timo.latvala@huld.io

Osaamisalueet

Riku Rennicke

Director, Embedded Solutions
+358 50 487 3755
riku.rennicke@huld.io

Niko Kotsalainen

Director, Product Design
+358 50 560 8410
niko.kotsalainen@huld.io

Janne Luoma

Director, Security & Information Management
+358 40 558 8606
janne.luoma@huld.io

Joni Laaksonen

Director, Software
+358 40 803 3855
joni.laaksonen@huld.io

Hallinto

Veera Sylvius

Vice President, Strategy
+358 400 658589
veera.sylvius@huld.io

Susanna Pirinen

Head of People & Culture
+358 50 4078 818
susanna.pirinen@huld.io

Kaisa Rissanen

Head of Marketing & Communications
+358 50 4682 790
kaisa.rissanen@huld.io

Locations

Espoo

Espoo

Keilasatama 5, 02150 Espoo

Hyvinkää

Hyvinkää

Torpankatu 28,
05830 Hyvinkää

Oulu

Oulu

Elektroniikkatie 2, 90590 Oulu

Vaasa

Vaasa

Yrittäjänkatu 17, 65380 Vaasa

Tampere

Tampere

Hatanpään valtatie 34 D

Hatanpään valtatie 11, 5. kerros

33100 Tampere

Seinäjoki

Seinäjoki

Vaasantie 11, 60100 Seinäjoki

Kuopio

Kuopio

Microkatu 1 M, 70210 Kuopio

Jyväskylä

Jyväskylä

Puistokatu 2 C, 40100 Jyväskylä

Praha

Praha

nám. Winstona Churchilla 1800/2, 130 00 Praha 3-Žižkov

Kotka

Kotka

Kyminlinnantie 4, 48600 Kotka

Ylivieska

Ylivieska

Vierimaantie 5, 84100 Ylivieska

Pilsen

Pilsen

Teslova 1202/3 301 00 Pilsen

Laskutustiedot

Huld ottaa vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja.

Verkkolaskutustiedot / Huld Oy (2352909-7)

Verkkolaskuosoite: 003723529097
Operaattoritunnus: E204503
Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy
Sähköpostilaskuosoite: huld.FI.P.116472-2@docinbound.com

Paperilaskujen laskutusosoite:

Huld Oy
PL 74468
00021 Laskutus

Projektiostojen viitetiedot:

Kaikilla ostotilauksilla tulee olla seuraavat tiedot viitteenä/tilausnumerona
Kustannuspaikan numero, projektinumero & tilaajan nimi (Huldin yhteyshenkilö)
xxx-xxx/xxxxx/Etunimi + Sukunimi (esim. 160-110/10021/Huldin yhteyshenkilö)